Karty zabaw Wspierające Regulację Emocji

Drodzy Rodzice i Opiekunowie! Zachęcamy, zwłaszcza w tym trudnym czasie, do wspólnych zabaw z dziećmi - inspirujących, rozładowujących napięcia emocjonalne, rozwijających umiejętność radzenia sobie z emocjami. W  tych zabawach dzieci mogą też "doładować akumulatory", obserwować, jak  inne osoby odczuwają i zachowują się w różnych sytuacjach. Do tego celu służą: krótka instrukcja i 15 kart. Ciekawej zabawy życzą specjaliści z "Dobrego Miejsca".

Karty zabaw - poradnik

Karty zabaw

 

Komunikat z „Dobrego Miejsca”

Na miarę naszego profesjonalnego doświadczenia i umiejętności w zaistniałej sytuacji przyłączamy się do wspólnego wysiłku w sprostaniu wyzwaniom związanym z pandemią.

Za pośrednictwem telefonii komórkowej, poczty e-mailowej świadczymy specjalistyczną pomoc, wsparcie psychologiczne, jakie leży w zakresie naszych zawodowych kompetencji,
dla:
• dzieci i młodzieży, rodziców/opiekunów
• osób starszych, borykającym się z osamotnieniem
• tych grup zawodowych, które pracują pod ogromnym obciążeniem - wszystkich, którzy z racji swego zawodu podlegają większemu ryzyku zakażenia, osób które stanowią grupę szczególnie narażoną na psychologiczne, obciążające konsekwencje obecnej sytuacji.
Pomoc możesz uzyskać poprzez zgłoszenie zapotrzebowania:
- dzwoniąc pod nr: 696 403 678
- przesyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o podanie:
- imienia osoby potrzebującej,
- wieku,
- rodzaju problemu, jakiego aktualnie doświadcza,
- adresu kontaktu (nr telefonu, e-mail) pod jaki ma być skierowana pomoc.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Zespół Specjalistów z „Dobrego Miejsca”

 

 

 

Aktualności

Bajka o koronawirusie :)

Bajka o koronawirusie :)


Polecamy "Bajka o złym królu wirusie i dobrej kwarantannie " kliknij tutaj  

Książeczka o koronawirusie :)

Książeczka o koronawirusie :)


W obecnej sytuacji polecamy przeczytać książeczkę o koronawirusie waszym pociechom. kliknij tutaj    

Karty zabaw Wspierające Regulację Emocji

Karty zabaw Wspierające Regulację Emoc…


Drodzy Rodzice i Opiekunowie! Zachęcamy, zwłaszcza w tym trudnym czasie, do wspólnych zabaw z dziećmi - inspirują…

Jak radzić sobie z lękiem przed koronawirusem... ?

Jak radzić sobie z lękiem przed korona…


Zainteresowanych tym, jak radzić sobie z lękiem podczas pandemii, jak rozmawiać o tej sytuacji z dziećmi, zachęc…

Nasza oferta

O nas

Nasza wizja

Widzimy naszą Poradnię, jako dostępne „Dobre Miejsce”, gdzie w duchu poszanowania każdego człowieka, życzliwości i wrażliwości na jego potrzeby, szala przechyla się w kierunku dobra, nadziei, pozytywnego stosunku do siebie, odporności, funkcjonalności i rozwoju.

Nasza misja

Naszą misją jest służenie specjalistyczną pomocą psychologiczno- pedagogiczną, terapeutyczną, edukacyjną dzieciom, młodzieży, rodzicom, rodzinom, innym placówkom oświatowym, wychowawczym, instytucjom pracującym dla dobra dziecka i rodziny.

Nasz oferta kierowana jest do

osób prywatnych, placówek oświatowych, instytucji i organizacji pracujących na rzecz dziecka i rodziny (urzędy; centra pomocy rodzinie, pomoc społeczna, służba zdrowia, stowarzyszenia, kościoły, policja itd.)

Przyczyniamy się do

podnoszenia jakości życia naszych klientów, promocji zdrowia w szerokim tego słowa znaczeniu (w sferze psychicznej, emocjonalnej, intelektualnej fizycznej, społecznej, duchowej), rozpowszechniania, popularyzacji wiedzy psychologicznej, pedagogicznej w środowisku lokalnym.


Galeria